• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Наші досягнення

/Files/images/img071.jpg
/Files/images/img073.jpg /Files/images/img072.jpg

В 2017 році Грамотою комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь в обласній виставці-акції «SOS вернісаж. Або друге життя відходів» був нагороджений колектив вихованців гуртка «Умілі рученята».

/Files/images/img003.jpg

В 2017 році Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації була нагороджена Крамаренко Оксана Миколаївна, яка посіла І місце у І (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини". Завідувач, Колташову Олену Петрівну, було відзначено Подякою, за якісну підготовку переможниці.

/Files/images/img002.jpg /Files/images/img001.jpg /Files/images/Отсканировано 01.01.2005 4-37.jpg

В квітні 2016 року Дипломом учасника були нагороджені вихованці старшої групи за участь у міжнароджому конкурсі "Яка прекрасна наша планета!"

/Files/images/нагорода діти.JPG

В 2016 році Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації була нагороджена Іванченко Наталія Микоалаївна, яка посіла І місце у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу "Вихователь року - 2016" у номінації "Вихователь-методист дошкільного навчального закладу". Завідувач, Колташову Олену Петрівну, було відзначено Подякою, за якісну підготовку переможниці.

/Files/images/Отсканировано 07.06.2016 16-09 (3).JPG /Files/images/Отсканировано 07.06.2016 13-52.JPG

В 2016 році вихованці групи №5 (вихователь Кравченко Олена Миколаївна) були нагороджені Дипломом за участь у Балаклійському районному конкурсі "Юні таланти Балаклійщини".

/Files/images/нагорода гр№5.JPG

В 2016 році відділом освіти Балаклійської районної державної адміністрації була нагороджена Іванченко Наталія Миколаївна Дипломом за І місце в районному етапі обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів, Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в обласному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів була відзначена Дипломом ІІІ ступеня.

/Files/images/нагорода вих-року.JPG /Files/images/Отсканировано 07.06.2016 16-09 (2).JPG

З 16 по 18 лютого дошкільний заклад приймає участь в обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини XXI століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільників у контексті нової редакції Базового компонента дошкільної освіти» за що і був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

/Files/images/Отсканировано 07.06.2016 13-52 (2).JPG

В 2015 році Дипломам ІІІ ступеня оргкомітету в ХХІІ обласній виставки-презентації педагогічних ідей та технологій були нагороджені Іванченко Наталія Миколаївна та Крамаренко Оксана Миколаївні за роботу "Організація громадянського виховання дошкільників засобами інтерактивних форм методичної роботи".

/Files/images/Отсканировано 14.04.2015 12-07 (2).JPG

Подякою від голови Харківської обласної державної адміністрації була нагороджена Іванченко Наталія Миколаївна за вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти, сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня працівника освіти.

/Files/images/літо4.JPG

На районній педагогічній конференції 28.08.2014 року був нагороджений ПОДЯКОЮ колектив ДНЗ за якісну підготовку закладу до нового 2014/2015 навчального року та ГРАМОТОЮ за кращу групу вихователь Строга Т.В.

/Files/images/1111.jpg /Files/images/2222.jpg

22 серпня 2014 року почесною грамотою від Балаклійської районної державної адміністрації Балаклійської районної ради Була нагороджена Шелест Ірина Василівна за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Балаклійщини та з нагоди Дня незалежності України.

«Вихователь року» 2014 рік. Переможцем у першому турі на базі ДНЗ та району стала в номінації «Вихователь-новатор» Шелест І.В., з теми: «Формування творчої особистості через впровадження освітньої технології психолого-педагогічного проектування у роботу ДНЗ», за що і була нагороджена дипломом І ступеня відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації. У другому (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» в номінації «Вихователь-новатор» Шелест І.В. посіла ІІ місце, яка показала високий рівень знань з педагогіки та психології, методики дошкільного виховання, загальну ерудицію у виконанні тестових завданнях, представила комп’ютерну презентацію та професіоналізм під час проведення заняття з дітьми середньої групи на базі ДНЗ "Теремок" у смт. Пісочин. Ірина Василівна не зупиняється на досягнутому, завжди рухається в ногу з часом, використовує інноваційні технології та шукає нові шляхи оптимізації педагогічного впливу на дітей. Вітаємо та бажаємо успіхів!

/Files/images/2014 конкурс Вихователь року 011.jpg/Files/images/IMG_1217.JPG /Files/images/2014 конкурс Вихователь року 159.jpg /Files/images/IMG_1224.JPG

В обласному етапі виставки-презинтації педагогічних ідей та технологій у 2014 році дипломом ІІІ ступеня була нагороджена вихователь – Шелест І.В., за методичний посібник «Розвиток обдарованості дитини через інтеграцію мистецької діяльності у роботі з дітьми дошкільного віку».

Дипломами І ступеня в районній виставки-презинтації педагогічних ідей та технологій у 2014 році були нагороджені: вихователь-методист Іванченко Н.М., вихователь Крамаренко О.М. з теми: «Інтерактивні форми методичної роботи як засіб підвищення професійної компетентності педагогів» та вихователь Шелест І.В. з теми: «Розвиток обдарованості дитини через інтеграцію мистецької діяльності у роботі з дітьми дошкільного віку».

В 2013 році вихователь Шелест І.В. була нагороджена відділом освіти Балаклійської районної державної адміністрації за якісну підготовку до нового 2013/2014 навчального року.

В 2013 році дипломом учасника всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» була нагороджена музичний керівник - Висторобець О.М.

В обласному етапі виставки-презинтації педагогічних ідей та технологій у 2013 році дипломом ІІІ ступеня була нагороджена: вихователь – Холод Л.Є., за методичний посібник «Інтерактивні форми роботи з батьками».

З 3-5 жовтня 2012 році ДНЗ приймав участь у виставці з міжнародною участю ОСВІТА СЛОБОЖАНШИНИ та був нагороджений дипломом учасника.

/Files/images/азовське море 288.jpg /Files/images/азовське море 301.jpg /Files/images/азовське море 308.jpg

В 2012 році приймав участь в ХХІІІ постійно діючій обласній виставці «Освіта Харківщині ХХІ століття» за темою «Організація роботи з дітьми 5-річного віку в умовах дошкільної освіти»,нагороджений дипломом учасника виставки з міжнародною участю “Освіта Слобожанщини”.


/Files/images/свята, розваги 283.jpg /Files/images/свята, розваги 287.jpg

В 2011 році дошкільний заклад захистив досвід роботи на рівні області схваленої методичною радою Харківської академії неперервної освіти.

В квітні 2011 року колектив ДНЗ (ясла-садок) приймав участь в ХХІІІ обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщині ХХІ століття» де отримав диплом І ступеня.

/Files/images/разное 049.jpg

Колектив дошкільного закладу неодноразово був нагороджений почесними грамотами в огляді-конкурсі на кращу підготовку закладів освіти району до нового навчального року, в 2006 році – І місце, в 2007 році – ІІ місце, в 2010, 2012р. – ІІІ місце. В 2009 році нагороджений грамотою за творчу, результативну роботу з виховання підростаючого покоління.

Кiлькiсть переглядiв: 148