Історія Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 Балаклійської міської ради Харківської області

Начальник УНР Скляров І.М. і головний інженер Денисенко В.П. вважали, що дитячий садок повинен бути найчарівнішим куточком нашого міста. Так і почалася біографія нашого садка.

І ось настав час відкриття закладу. Стрічку перерізав Тризна О.А. і завідуючий РВНО Грищенко М.І. Ця подія відбулася в тихий зимовий день 18 січня 1964 року. Відкриття відбулося в музичному залі: дві години грав шкільний духовий оркестр. 3 вікон лунала музика, запрошуючи всіх помилуватися на новий дошкільний заклад. Привітною господинею була завідуюча дошкільним закладом Коваленко Р.С., яка зовсім молодою зуміла підібрати, організувати колектив педагогів, які були віддані справі, працювали з ентузіазмом, мали добре, чуйне серце.

Це нинішні наші ветерани праці, яких ми шануємо і пам’ятаємо: Борщ В.О., Лучанінова В.В., Данченко Т.В., Лазарева Н.П., Аркатова І.М., Розумна Л.Г., Гонтар Т.Т., Горлач Л.Ф., Шлейман В.С., Гетьманська Л.І, Волокітіна Р.Є., Дятлова К.Ф., Стрижевська Н.О., Карбовська Т.І. - вони присвятили своє життя для того, щоб серце дитячого садка билося рівно, а його вихованці стали чуйними, чесними, справедливими людьми.

Зараз очолює дитячий садок Колташова О.П. - це гарний педагог, енергійний, ініціативний керівник. На високий рівень поставлена робота по вихованню та навчанню дітей.

Помічником в цій справі є: методист дитячого садка Іванченко Н.М.

Плідно працюють, з материнською турботою ставляться до малюків та є зразком у навчально-виховному процесі вихователі: Черних Н.С., Крамаренко О.М., Гутник Н.М., Морозова Л.В., Целуйко Т.В., Гузь Н.П., Антонова О.О., Дідора Г.Ю., Кравченко О.М., Строга Т.В., Григор’єва О.Г., Серих О.О., Риндя В.Л.

Не так давно в колектив влились нові кадри, які переймають досвід старших наставників, підтримують традиції дошкільного закладу, гідно несуть його честь це – Мялова Я.О., Крикун Т.О., Костіна Т.С.

Допомагають виховувати дошкільнят та піклуватись про них помічники вихователів: Гончарова Л.М., Циганок Н.І., Сакало Л.В., Горбач С.П., Шипілова Н.І.,Ткач Р.Н., Тимофієнко З.І., Кайда С.М., Кіктьова І.А., Балкова Л.В., Маслікова М.В., Литвиненко В.І.

На протязі багатьох років піклується про здоров'я вихованців нашого дошкільного закладу старша медична сестра - Замета С.О.

Кожного дня діти нашого дитячого садочка щиро дякують за смачні сніданки, обіди та вечері робітникам кухні: Федорченко Л.М., Борщ О.І., Великоданова Ю.А., Москаленко Ю.О.; за завжди чисту, відпрасовану білизну нашим пралям: Сіпріковій Л.О., Коптевій В.І.

Забезпечує безперебійне постачання продуктів та господарчих товарів і інвентарю в дошкільний заклад – завгосп – Белей Л.Л., комірник - Сіромаха В.М.

Золоті руки мають все чинять і всім допомагають робітники з комплексного обслуговування будівель і споруд - Кирієнко В.М., Коваленко О.П.

Прибирає, слідкує за чистотою, порядком, охайністю у приміщеннях садочка – прибиральниця - Пшенична Л.А.

Турботливі руки кастелянші – Гармаш А.О. встигають виконати багато різної роботи на протязі дня.

Тепло своїх долонь, розуму і серця віддає своїм вихованцям музичні керівники дошкільного закладу – Висторобець О.М., Бабенко Л.П., свята та розваги, підготовлені ними, назавжди залишаться в пам’яті дітей та батьків.

Територія дошкільного закладу чимала, але завжди, яка б пора року не була, на ній панує чистота, затишок, дякуючи – двірнику – Яровому В.Ф.

Свою частку в роботу дошкільного закладу вносять такі працівники як: Задорожня Н.А. – діловод, Барков В.І. – електрик, незмінні сторожа – Кирієнко Н.П., Гармаш Ю.В.

На протязі більше ніж 25 років в нашому колективі працюють Дідора Г.Ю., Гармаш А.О., Ткач Р.Н., Борщ О.І., Федорченко Л.М., Горчарова Л.М., Великоданова Ю.А. – це справжні майстри своєї справи, люди, яких поважають і цінують в колективі. Тож, можна стверджувати, що і в подальшому славетний колектив «ромашківців» буде гідний традиціям рідного дошкільного закладу та одним із найкращих закладів району.

Кiлькiсть переглядiв: 60